logo Proterra s.r.o.Textové pole: Proterra s.r.o.

Karlovarská 459

Tuchlovice

273 02

Kontakt:

Kontaktní osoba: Michal Čermák

Telefon: +420 723 029 783

Fax: +420 312 657 118

E-mail: cermakm2@gmail.com

Web: www.proterra.euweb.cz

Webdesign a servis PC

Tvorba www stránek

Naše společnost se zabývá tvorbou internetových stránek. Naším cílem je tvorba profesionální webové prezentace na míru Vašim přáním a potřebám s ohledem na kvalitu a atraktivní design. Dále nabízíme možnost úpravy Vašich stávajících stránek včetně jejich pravidelné aktualizace.

Nabízíme také vytvoření e-shopu více ZDE


Dalším bodem naší práce je SEO optimalizace (optimalizace stránek pro přední místa ve vyhledávačích), která je velmi dobrým nástrojem pro větší návštěvnost stránek. Základní optimalizaci k novým, námi vytvořeným stránkám vytváříme automaticky. Po dohodě můžeme SEO provést i na Vašich stávajících stránkách.
Také spolupracujeme s různými firemními databázemi, kam Vás můžeme zařadit (pro lepší „viditelnost“ v internetu). Některé méně efektní jsou bezplatné, ale také spolupracujeme s velkými hráči jako je Seznam.cz nebo zlatestranky.cz, kteří garantují určitou návštěvnost.

Nabídka pro každého z Vás
Víte o někom, kdo potřebuje vytvořit webovou prezentaci nebo e-shop? Pokud ano, máme pro Vás výhodnou nabídku. Informujte nás o případném zájemci a v případě zrealizování zakázky dostanete 10% z vyfakturované ceny.

A teď dost slov. Nejlepším argumentem jsou činy, proto se podívejte na naše reference.

Webdesign, www stránky, e-shopy, PC servis, záchrana dat, zakázkové sestavy...